gabinet stomatologiczny Rzeszów dentysta Rzeszów gabinet dentystyczny w Rzeszowie
gabinet dentystyczny w Rzeszowie stomatolog Rzeszów

zimowe usunięcie kamienia

Usunięcie kamienia nazębnego jest podstawowym zabiegiem z zakresu profilaktyki stomoatologicznej,profesjonalnie wykonane jest bezbolesne i stanowi podstawę zachowania zdrowego przyzębia,które jest jednym z warunków utrzymania zdrowia jamy ustnej i zębow, a co za tym idzie całego organizmu.

Jeżeli chcesz aby Twoje inwestycje czasowe i finansowe w zdrowie jamy ustnej dały optymalny efekt, w postaci długofalowego utrzumania czynności i estetyki zębow, powinienneś conajmniej raz w roku poddać się temu zabiegowi.W tym celu umówl telefonicznie wizytę z jedą z  naszych profesjonalnych higienistek  stomatologicznych,ona pomoże ustalić Ci indywidualny plan profilaktyki, dostosowany do Twoich potrzeb w tym zkresie.

U niektórych chorych zachodzi konieczność wykonania tego zabiegu częściej niż raz w roku, u innych interwał czasowy może być dłuższy.

Pamiętaj jednak  !!!! Nieusunięty kamień nazębny zawsze powoduje zmiany w przyzębiu i jeśli jego patogennne działanie trwa długo, zmiany te mogą prowadzić do nieodwracalnych skutków związanych z utratą kości wyrostka zębodolowego a nawet zębów oraz ubytkow póchnicowych twardych tkanek zęba.

PROFESJONALNA PROFILAKTYKA JEST NAJTAŃSZYM SPOSOBEM UTRZYMANIA ZDROWIA JAMY USTNEJ !!!!!!!!!!!!!!!